КИКС ПАРТИЗАНА У МИЛАНОВЦУ: Металац са играчем мање изборио реми!

А. Илић

03. 10. 2020. у 17:26 >> 19:53

ФУДБАЛЕРИ Партизана мучили су се против Металца у Горњем Милановцу, домаћин је у завршници са играчем мање дошао до гола и коначних 1:1.

Повео је Партизан голом Филипа Станковића. Искористио је одмах на почетку другог дела меча проигравање Асана и затресао је мрежу.

Гости су због грубе игре од 62. минута остали без Врањанина који је добио други жути.

У завршници је Металац деловао агресивније, те су са играчем мање успели да затресу мрежу Поповића.

Филип Антонијевић је искористио одлично додавање поравнао резултат.

Партизан је нешто  раније данас добио двојицу нових фудбалера, а о томе читајте овде.

Металац: Пулетић – Врањанин, Рогач, Васиљевић – Антонијевић, Зоћевић, Максимовић, Десанчић, Пецељ - Престиж, Катанић

Партизан: Поповић – Миљковић, Витас, Бањак, Урошевић – Зђелар (од 84. Павловић), Шћекић – Ф. Стевановић (од 84. Стојковић), Сума (од 46. Марковић), Асано (од 69. Лутовац) – Садик (од 46. Матић).

92. МИНУТ - Велика прилика за Лутовца, Након центаршута лопта долази до њега. Вањиљевић је усмерио до Пулетића који је избацује ван граница терена.

85. МИНУТ - Лазар Павловић је послао одличну лопту до Лутовца, Пулетић је одлично био постављен

80. МИНУТ - Металац изједначио! Антонијевић је искористио лопту у петерац да са играчем мање дође до изједначења.

70. МИНУТ - Имао је Матић прилику, опробао је ударац, био је изблокиран. Из Корнера Партизан није успео да угрози гол Пулетића.

62. МИНУТ - Играч мање за Металац. Искључењ је капитан домаћих Милош Врањанин. Неопрезно је стартовао на Филипа Стевановића, добио је други жути картон и завршио меч у 62. минуту.

46. МИНУТ - ГОЛ!  Искористио је Партизан непажњу домаћина. Асано је са десне стране центрирао, чинило се да је пребацио све, али је Стевановић натрчао на волеј за радост Партизанових навијача.

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ (0:0)

45. МИНУТ - Веома лоша утакмица у Горњем Милановцу, ниједан тим није успео да створи изгледну прилику.

43. МИНУТ - Покушао је Сума, распалио преко пречке.

22. МИНУТ - Тражили су гости индирект, Пулетић је изашао високо, Такумо Асано је загрмео на судију, али није било прекида.

19. МИНУТ - Опробао је потом и Стевановић ударац, Пулетић још једном одличан.

17. МИНУТ - СТЕВАНОВИЋ ЈЕ ИМАО ПРИЛИКУ! - Шутирао је, Пулетић одбија лопту, након ударца у стативу излази у корнер.

7 МИНУТ - Први покушај за домаћина, пробао је Филип Антонијевић, будан је био Шћекић који је лако блокирао покушај домаћина.

5. МИНУТ - Почетак дуела у почетном испитивању снага.

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45