ЛИДС НАСТАВИО СА СЈАЈНИМ ИГРАМА: Бамфорт у финишу меча срушио Шефилд (ВИДЕО)

27. 09. 2020. у 15:29

ФУДБАЛЕРИ Лидса наставили су са сјајним партијама у Премијер лиги. Они су у трећем колу као гости победили Шефилд јунајтед са 1:0.

Ово је други тријумф изабраника Марсела Бијелсе и добри резултати су јасан показатељ да ће Лидс свим екипама бити озбиљан такмац.

У првом полувремену нијие било голова, али је врло лако могло да се деси да их буде. И једни и други су пропустили неколико изгледних прилика.

Било је само питање времена када ће пасти погодак. То се десило пред сам крај утакмице. Играо се 88. минут када је Бамфорт искористио центаршут Херисон и одличним ударцем главом савладао Рамсдејла и свом тиму донео тријумф.

Заиста би било право чудо да се ова утакмица завршила без погодака, јер је било неколико добрих шанси на обе стране

Лидс после ове победе има шест бодова и налази се на шестом месту на табели, док је Шефилд последњи без бодова, али и без датог гола.