СТРАШАН МЕЧ У БИРМИНГЕМУ: Чесли надокнадио заостатак од три гола, Ејбрахам у надокнади донео бод "плавцима" (ВИДЕО)

Ч. В.

26. 09. 2020. у 20:37

ФУДБАЛЕРИ Челсија су ремизирали су са Вест Бромвич Албионом 3:3 у 3. колу Премијер лиге.

СТРАШАН МЕЧ У БИРМИНГЕМУ: Чесли надокнадио заостатак од три гола, Ејбрахам у надокнади донео бод плавцима (ВИДЕО)

Фантастичан меч у Бирмингему. Домаћин је после 30 минута водио 3:0, "плавци" су на крају успели да избегну пораз и то у надокнади времена.

Занимљиво да је тим из Лондона први пут у клупској историји дошао до бода када је губио 3:0. Ипак, треба рећи да су изабрници Френка Лампарда показали велики карактер на овој утакмици.

Бољи почетак утакмице изабраници Славена Билића нису могли ни да сањају. Переира је искористио велику грешку Маркоса Алонса, упослио Калума Робинсона, а овај ја одличним ударцем левом ногом погодио даљи угао Кабаљера.

Није домаћин стао, кренуо је по нови гол и он је дошао у 25. минуту. Поново Робинсон и поново грешка и то кардинална - овога пута Тијага Силве. Бразилац је дебитао за "плавце" и неће ову утакмицу памтити по добром. Нападач ВБА је узео лопту кренуо ка голу и лако затресао мрежу ривала.

Само два минута касније Бартли је постигао нови гол за домаће. Тако је после само пола сата тим Френка Лампарда губио са 3:0 и практично су сви већ мислили да је решена утакмица на "Хоунторнсу".

Ипак, Челси је успео у другом полувремену да избегне пораз. Најпре су се за госте у стрелце уписали Мејсон Маунт и Калум Хасон-Одои.

Играчи ВБА су већ били мислима ка томе да је прва победа на дохват руке, али да до ње не дођу побринуо се Тами Ејбрахам, који је у надокнади времена донео бод свом тиму.

После овог меча Чесли се налази на шестом месту са само четири бода, док је ВБА освојио први бод у Премијер лиги ове сезоне.