РЕДИНГ НЕ ГРЕШИ: И Кардиф пао пред Пауновићевим тимом (ВИДЕО)

26. 09. 2020. у 19:03

ФУДБАЛЕРИ Рединга су наставили да нижу победе. Овога пута су славили против Кардифа у гостима са 2:1.

Вељко Пауновић за сада ради фантастичан посао у овом клубу. Рединг после три освојена кола има максималан учинак.

Током првог полувремена није било голова, али само два минута игре у наставку сусрета је било довољно гостима да поведу. Стрелац је био искусни дефанзивац Мајкл Морисон.

Играо се 66. минут када је Рединг повећао предност. Португалац Лукас Жоао је постигао погодак. Сјајном нападачу је то био други гол у првенству.

Домаћин је преко Лија Томлина успео да постигне почасни погодак, али тај гол који је дат у 81. минуту није био довољан Кардифу да избегне пораз.

Пауновићеви пулени играју сјајно на старту првенства и ако овако наставе биће један од кандидата за улазак у Премијер лигу.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани црвено-бели не смеју представљати тежак задатак за пирате

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани ''црвено-бели'' не смеју представљати тежак задатак за ''пирате''

ФУДБАЛЕРИ Бреста свој поход на Лигу шампиона настављају против Ремса којег ће угостити на отварању 33. кола Лиге 1 (21:00).

10. 05. 2024. у 08:00