"ПЕТАРДА" ВОЖДОВЦА НА "КРОВУ": "Змајеви" прегазили Раднички

25. 09. 2020. у 21:19

ФУДБАЛЕРИ Вождовца прегазили су Раднички из Ниша са 5:0 на свом терену у прој утакмици 9. кола Суперлиге Србије.

ПЕТАРДА ВОЖДОВЦА НА КРОВУ: Змајеви прегазили Раднички

Већ после 27. минута игре било је јасно да ће бодови остати у Београду, пошто су изабраници Јована Дамјановића водили са 3:0. Голове су постигли Вујновић, Путинчанин и Милосављевић.

Ипак, треба напоменути да је при резултату 1:0 велику прилику за госте пропустио Ненад Гаврић, када је са свега неколико метара после одличног центаршута Николе Аксентијевића пребацио цео гол.

Очекивала се реаквија играча Радослава Батака у другом полувремену, али уместо тога домаћин је наставио да постиже голове.

У стелце су се до краја уткамице уписали Пантовић и Стојчев.

Вождовац је одлично реаговао после убедљивог пораза од Звезде, а "змајеви" у последња два меча на свом терену имају две победе и гол разлику 9:0.

После овог тријумфа екипа из Београда има 13 бодова и налази се на осмом месту на табели, док су Нишлије шесте са 16 бодова.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ, 9. КОЛО

Петак

Вождовац - Раднички 5:0 (3:0)

(Вујновић 7, Путинчанин 18, Милосављевић 27, Пантовић 67, Стојчев 80)

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01