АРСЕНАЛ ОПЕТ ПОБЕДИО: "Тобџије" максималне после два кола Премијер лиге (ВИДЕО)

19. 09. 2020. у 23:09

ФУДБАЛЕРИ Арсенала остварили су и другу победу у Премијер лиги ове сезоне. "Тобџије" су на свом терену савладале Вест Хем са 2:1 у 2. колу Премијер лиге.

АРСЕНАЛ ОПЕТ ПОБЕДИО: Тобџије максималне после два кола Премијер лиге (ВИДЕО)

Није било лако. Одличан отпор пружили су изабраници Дејвиса Мојеса, само неколико минута их је делило да однесу бод са "Емирејтса".

Идеално је почело за састав Микела Артете, пошто је у 25. минуту Александер Лаказет искористио центаршут Пјера-Емерика Обајенга и главом закуцао лопту у мрежу ривала.

Гости су изједначили у идеалном тренутку. Играо се последњи минут провг полувремена када је Мајкл Антонио после додавања Фредерикса био бржи од Роба Холдинга и погодио за изједначење.

Дуго је Арсенал тражио други гол у наставку утакмицу. До њега је дошао тек у 85. минуту када је резервиста Еди Нкетијах из непосредне близине сместио лопту у празан гол, а у улози асистента се нашао Дани Себаљос.

"Тобџије" после два кола имају исто толико победа, док су "чекићари" забележили други пораз.