ГАТУЗО ПОВУКАО ТИМ ЗБОГ КОРОНЕ: Пред старт сезоне португалски тим пријавио 15 заражених!

НЕДЕЉУ дана пред старт првенства у Португалу, планирано је одигравање пријатељског дуела између Спортинга и Наполија. Меч није одигран.

ГАТУЗО ПОВУКАО ТИМ ЗБОГ КОРОНЕ: Пред старт сезоне португалски тим пријавио 15 заражених!

ФОТО: ЕПА

Надали су се и једни и други одличној фудбалској провери, Ђенаро Гатузо је ипак морао да повуче екипу са терена због три позитивна случаја короне у португалском тиму. 

За наредну недељу планиран је почетак фудбалског првенства у Португалу. Сезону је Спортинг требало да отвори против Жил Винцентеа, а и тај меч је под знаком питања. Из Жил Винсентеа, стигло је обавештење да је чак 15 чланова тима позитивно на КОВИД-19. 

Клуб је почетком недеље пријавио четири, а потом у недељу још једанаест случајева. Укупно 10 фудбалера и пет чланова стручног штаба позитивно је на вирус. 

Пред екипом је двонедељни карантин, меч са лисабонским тимом биће одложен, чекамо да видимо како ће се ситуација развијати за наредно коло! 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).

10. 07. 2026. у 12:00

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!