СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Младост поражена у Ивањици, Бојовић донео победу Младости

А. Илић

13. 09. 2020. у 21:06

ФУДБАЛЕРИ Војводине доживели су први пораз ове сезоне, од њих је у Ивањици бољи био Јавор. Домаћин је славио резултатом 2:1.

Домаћин је до вођства дошао у 33. минуту. Након центаршута Јевремовића из корнера, Пишчевић је био сигуран.

Своју предност увећао је Јавор у 61. минуту. Танко је главом проследио лопту до Луковића, овај изашао сам пред Симића за нови гол домаћег састава.

Успела је Војводина до краја меча да смањи заостатак. Бралић је главом проследио лопту Бојићу, он шутира са двадесетак метара, сјајан погодак за "стару даму".

Младост је савладала Бачку резултатом 2:1. Милош Зличић је гостима донео вођство у 17. минуту.  Милош Шатара је у 27. минуту поравнао резултат. Милан Бојовић је у 88. минуту са беле тачке постигао гол за победу домаћина.

У Дуелу Напретка и Златибора није било победника. Лука Милуновић постигао је гол за домаћина у 69. минуту, да би пет минута касније Василије Јанић поставио 1:1.

Пролетер и Мачва одиграли су дуел без голова (0:0)

Јавор је данас дошао до три велика бода, победио је фавризованог ривала из Новог Сада и тако дошао до трећег тријумфа. Стрелци за Јавор били су Пишчевић у 33. и Луковић у 61. минуту.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45