ПАУНОВИЋ КАО ИВИЋ: Српски тренер епизоду у Редингу почео победом

Ч. В.

12. 09. 2020. у 18:33

СРПСКИ тренер Вељко Пауновић одлично је почео епизоду на клупи Рединга. Његови фудбалери победили су у гостима Дерби са 0:2 у 1. колу Чемпионшипа.

На овој утакмици је све било решено у првом полувремену. Играо се 40. минут када је Лукас Жоао довео Рединг до предности.

Када су сви мислили да ће то бити резултат првог полувремена, да тако не буде побринуо се Овијемуно Ежарија који је повисио резултат на 0:2 у првом минуту надокнаде времена.

Покушали су изабраници Филипа Кокуа у наставку утакмице да избегну пораз, али у томе нису успели. Холандски стручњак је у игру убацио у 63. минуту и Вејна Рунија, но ни легенда енглеског фудбала није успела да промени исход.

Двојица српских тренера су одлично почели ову сезону са својим клубовима у Чемпионшипу. Подсетимо, јуче је Вотфорд, који са клупе предводи Владимир Ивић победио Мидлзбро са 1:0.