ЦРВЕНО-БЕЛА КРВ: Навијачи звезде поново у хуманој акцији
ХУМАНИТАРНА акција "Црвено-бела крв" одржаће се 18. септембра, од 10 до 18 сати, на стадиону "Рајко Митић", саопштено је на сајту Црвене звезде.
Фото: ФК Црвена звезда
Прошле године остварен је и нови рекорд од невероватних 1.488 јединица крви, а пошто се зна да крви увек недостаје, посебно у летњим месецима, свака од ових јединица крви имала је огроман значај.
Нове залихе крви су увек неопходне, а акција „Црвено-бела крв“ у сарадњи са Инститиутом за трансфузију крви Србије сваки претходни пут имала је изузетан одзив.
Крв могу да дају све особе узраста од 18 до 65 година.
Потребно је да буду здраве, наспаване, да обедују пре давања крви и да не буду под дејством алкохола или неких других опијата.
Интервал између давања крви треба да буде три месеца за особе мушког, односно четири за особе женског пола.
Препоручујемо
ПОТЕНЦИЈАЛНИ РИВАЛ ЗВЕЗДЕ ДОВЕО БИВШЕГ ИГРАЧА ИНТЕРА: Репрезентативац Француске у Олимпијакосу
12. 09. 2020. у 10:07 >> 10:33
СЕЗОНА ЗАВРШЕНА ЗА ДОЦИЋА: Капитен Чукаричког покидао лигаменте, следи му деветомесечна пауза
11. 09. 2020. у 23:38 >> 23:54
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)