УМАЛО ОД ГОТОВОГ ВЕРЕСИЈА: Руси имали три гола предности, па стрепели од Мађара

ФУДБАЛСКА репрезентација Русије забележила је и другу победу у Лиги нација пошто је славила против Мађарске у гостима са 2:3.

УМАЛО ОД ГОТОВОГ ВЕРЕСИЈА: Руси имали три гола предности, па стрепели од Мађара

фото: ФСС

Након победе над Србијом "зборнаја" је уз мало муке победила у Будимпешти и тако показала да је озбиљан кандидат за победника групе.

Руси су имали све у својим рукама, на старту другог полувремена су водили са 0:3, а на крају су стрепели за тријумф, до ког су ипак успели да дођу.

Стрелци за селекцију Станислава Черчесова су били Антон Миранчук и Магомед Оздоев у прво полувремену, односно Марио Фернандеш који је постигао погодак у 46. минуту.

Мађари се нису предавали, па је у 62. минуту резултат смањио Роланд Салаи, да би рођени Србин Немања Николић 20 минута пре краја меча унео драму у овај меч.

Ипак, домаћин није имао снаге да се у потпуности врати у меч и после два кола Русија има максималних шест бодова, док је мађарска друга са три бода, али има меч више од Србије и Турске, који се састају данас од 20.45 у Београду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

Коментари (0)

СТРАТЕШКО ПАРТНЕРСТВО АЛТА БАНКЕ, Air Serbia i Visa: Картица са додатним бенефитима за клијенте