УМАЛО ОД ГОТОВОГ ВЕРЕСИЈА: Руси имали три гола предности, па стрепели од Мађара

06. 09. 2020. у 20:20

ФУДБАЛСКА репрезентација Русије забележила је и другу победу у Лиги нација пошто је славила против Мађарске у гостима са 2:3.

Након победе над Србијом "зборнаја" је уз мало муке победила у Будимпешти и тако показала да је озбиљан кандидат за победника групе.

Руси су имали све у својим рукама, на старту другог полувремена су водили са 0:3, а на крају су стрепели за тријумф, до ког су ипак успели да дођу.

Стрелци за селекцију Станислава Черчесова су били Антон Миранчук и Магомед Оздоев у прво полувремену, односно Марио Фернандеш који је постигао погодак у 46. минуту.

Мађари се нису предавали, па је у 62. минуту резултат смањио Роланд Салаи, да би рођени Србин Немања Николић 20 минута пре краја меча унео драму у овај меч.

Ипак, домаћин није имао снаге да се у потпуности врати у меч и после два кола Русија има максималних шест бодова, док је мађарска друга са три бода, али има меч више од Србије и Турске, који се састају данас од 20.45 у Београду.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17