ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Четворица фудбалера Ливерпула у избору за најбољег играча
ЧЕТВОРИЦА фудбалера Ливерпула нашла су се у избору за најбољег играча у Премијер лиги у сезони 2019./2020, који прави Удружење професионалних фудбалера (ПФА).
Мане на мечу са Арсеналом Фото АП
Из екипе шампиона Енглеске у избору за најбољег су Вирџил ван Дајк, који је ту награду освојио прошле године, Трент Александер-Арнолд, Џордан Хендерсон и Садио Мане.
Осим играча Ливерпула у избору су још и фудбалери Манчестер Ситија Кевин де Брујне и Рахим Стерлинг, а ПФА це победника прогласити у уторак.
Препоручујемо
АБРАМОВИЋ ДОВОДИ ГОЛМАНА: Стиже Француз за јачу конкуренцију на голу
03. 09. 2020. у 19:13 >> 19:19
НА ПРАГУ УЈЕДИЊЕЊА: Хамес Родригез спаковао кофере, следи селидба у Премијер лигу!?
01. 09. 2020. у 21:26 >> 21:41
РОМА БИ ДА СЕ ВРАТИ МЕЂУ ТОП ЧЕТИРИ: "Вучица" иде на ноге традиционално повољном противнику
Након што су оверили пласман у осмину финала Лиге Европе, фудбалери Роме враћају фокус на Серију А и вечерас гостују Удинезеу, традиционално повољном ривалу за "вучицу" (20.45).
02. 02. 2026. у 08:00
КАРЛОС АЛКАРАЗ ОВО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Ево шта му је Новак Ђоковић послао после финала Аустралијан опена 2026!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 нису биле какве се Србија надала, Новак Ђоковић је изгубио од Карлоса Алкараза, али је потом изненадио Шпанца када су се рефлектори на Род Лејвер арени угасили.
01. 02. 2026. у 18:47
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)