АБРАМОВИЋ ДОВОДИ ГОЛМАНА: Стиже Француз за јачу конкуренцију на голу

Александар Илић
Александар Илић

03. 09. 2020. у 19:13 >> 19:19

ПРЕМИЈЕРЛИГАШ из Лондона интензивно трага за новим голманом. Након што Челси није успео да договори услове за трансфер Мајка Маигнана, окренули су се другом решењу.

АБРАМОВИЋ ДОВОДИ ГОЛМАНА: Стиже Француз за јачу конкуренцију на голу

ФОТО: АП

Чувар мреже Лила био је на врху листе жеља стратега Франка Лампарда, у покушају да појача конкуренцију Кепи Аризабалаги. 

Ипак Лил је захтевавао 32 милиона фунти за двадесетпетогодишњег голмана, а ту цену "Плавци" нису били спремни да плате. 

Челси се због тога окренуо другом решењу, у питању је голман Рена Едуард Менди.

Чињеница да Петр Чех, техички директор Челсија има блиске контакте у Рену подгрејала је гласине да ће се Француз упутити пут "Стамфорд бриџа"  

Очекује се да Рен приходује 18 милиона евра на конто обештећења за двадесетосмогодишњег голмана. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

МИШЉЕЊА СУ ОПРЕЧНА: Да ли заиста овај језик користи највише пословних људи?