ДЕ ЈОНГ: Меси је и даље у тимској групи за поруке

02. 09. 2020. у 10:10

ФУДБАЛСКИ свет од данашњег дана много очекује јер се у Барселони састају председник клуба Марија Бартомеу и отац највеће звезде тима која жели да напусти екипу Хорхе Меси.

ДЕ ЈОНГ: Меси је и даље у тимској групи за поруке

фото: ЕПА

Пре тога играч са “Камп Ноуа” Френки де Јонг дао је своје мишљење о одласку Леа из екипе.


- Тренутно влада хаос, много тога се догађа. Надам се да ће Меси и даље бити ту кад се вратим из репрезентације. Али ништа не зависи од мене - рекао је везиста Барселоне и репрезентативац Холандије за телевизију “Фок спорт”.

Де Јанга су директно питали да ли је Аргентинац и даље присутан у екипној групи за ћаскање:

- Да, још је у групи, али ја нисам неко ко ће разговарати с њим. Сигуран сам је већ разговарао са блиским људима из тима.

Холандски репрезентативац је говорио и у својој земљи за ТВ НОС, али њих је више занимао долазак Роналда Кумана на место тренера Барселоне.

- Једном сам кратко разговарао телефоном са Куманом, али када дођем у Барселону, вероватно ћемо разговарати опширније. На мени је да покажем да ми је место на терену и стартној постави. Али ако Меси заиста оде, то ће бити тежак ударац за тим и клуб – рекао је Де Јанг.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.

07. 12. 2025. у 19:40

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди, а онда је откривено и ово! (ФОТО)