ПСЖ КУПУЈЕ У ЛОНДОНУ: На "мети" десни бек Арсенала

ПСЖ је послао званичну понуду за десног бека Арсенала Ектора Бељерина

ПСЖ КУПУЈЕ У ЛОНДОНУ: На мети десни бек Арсенала

Фото: EPA-EFE/ Andrew Couldridge / POOL

Како преносе енглески медији клубови су у преговорима који недељу дана. "Свеци" су спремни да начине конкретан потез и да за шпанског дефанзивца издвоје 25 милиона фунти уз додатне бонусе у износу од пет милиона фунти. 

Арсенал је спреман да саслуша понуде за дефанзивца, а интересованје је такође показао и Јувентус. 

Артета није седео скрштених руку током прелазног рока, на "Емирате" су стигли Пабло Мари и Бразилац Габриел. Док су као слободни играчи стигли Седрик Соарес и Вилиан. Извесно је да ће шпански стручњак бити приморан на продају како би спречио гомилање играча. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).

10. 07. 2026. у 12:00

Коментари (0)

УСПЕШНА САРАДЊА КСВ И ФОНДАЦИЈЕ МЕРИДИАН: Финансијска инјекција за клубове са подручја Покрајине