ЕКСКЛУЗИВНО: Милошевић предао дужност Станојевићу (ФОТО)
Саво Милошевић и Александар Станојевић након одласка Милошевића, а доласка Станојевића у Партизан фотографисали су се заједно.
Фото: Новости
Подсетимо, Партизан је у понедељак почео седницу Одбора за хитна питања, иста је настављена данас и закључак је следећи – Милошевић одлази, а на његово место долази Станојевић.
Станојевић је са Партизаном освојио титулу и увео је екипу у Лигу шампиона, али после тога није успео да оствари веће резултате.
Фото: Новости
Препоручујемо
СКАНДАЛ У ХРВАТСКОЈ! Тениска репрезентативка суспендована због допинга!
23. 01. 2026. у 16:40
НИКО КАО ВАСИЛИЈЕ КОСТОВ: Млади фудбалер Звезде најбољи у Лиги Европе
23. 01. 2026. у 16:25
"ГРОБАРИ" У ТРАНСУ: Салдања разговарао са Партизаном око повратка у Хумску
23. 01. 2026. у 16:10
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (2)