ЗВЕЗДА ИЗБЕГЛА ДИНАМО, АЛИ НЕ И "БРАЋУ": Црвено-бели против Олимпијакоса за улазак у Лигу шампиона

ЦРВЕНА звезда је добила ривала у плеј-офу Лиге шампиона, наравно под условом да буде боља од Омоније.

ЗВЕЗДА ИЗБЕГЛА ДИНАМО, АЛИ НЕ И БРАЋУ: Црвено-бели против Олимпијакоса за улазак у Лигу шампиона

Фото: Н.Параушић

Шампион Србије ће одмерити снаге са Олимпијакосом.

Први меч играо би се 21. или 22. септембра на "Караискакију", док би реванш био седам дана касније у Београду (29. или 30. септембар).

Тако ће Црвена звезда на путу ка трећем узастопном учешћу у Лиги шампиона играти против тима који јој је јесенас "избио" пролеће у Европи.

Два тима су се састала у групној фази Лиге шампиона када је Олимпијакос завршио на трећем месту, испред Звезде, и то након драматичне победе (1:0) у директном дуелу на "Караискакису".

ПАРОВИ ПЛЕЈ-ОФА У СТАЗИ ШАМПИОНА

Славија Праг (Чешка) – Јанг Бојс (Швајцарска)/Митјиланд (Данска)
Макаби Тел Авив (Израел)/Динамо Брест (Белорусија) – Салцбург (Аустрија)
Олимпијакос (Грчка) – Црвена звезда (Србија)/Омонија (Кипар)
Карабаг (Азербејџан)/Молде (Норвешка) – Динамо (Хрватска)/Ференцварош (Мађарска)

ОСТАЛИ ПАРОВИ

Краснодар - Бенфика/ПАОК
Гент/Рапид - Динамо Кијев/АЗ Алкмар


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (8)

ПОСЛЕДЊИ СНИМАК МИЛОШЕВИЋА ПРЕ ОДЛАСКА У ХАГ: Запалио цигару у америчкој бази, збијао шале са војницима (ВИДЕО)