БИЗАРНА ОДЛУКА: Фудбалер кажњен са 1.200 долара јер је пољубио лопту
ЈЕДАН фудбалер у Еквадору кажњен је са 1.200 долара због тога што је пољубио лопту.
Илустрација фото: ЕПА
Аргентински фудбалер Серхио Лопес је прекршај направио после победе свог тима Аукас против Макаре у петак у шампионату Еквадора.
Фудбалски савез Еквадора му је изрекао казну јер се његов потез крши са правилима у превенцији ширења корона вируса.
Еквадорско првенство је пет месеци било у прекиду због пандемије, а од наставка су кажњена петорица фудбалера јер су мењали дресове, што је такође забрањено.
Еквадор до сада има око 6.600 умрлих од корона вируса, којим је у тој држави заражено 114.000 људи.
КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге
После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.
13. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (1)