РАДОВАН Ћурчић, помоћни тренер Партизана, прокоментарисао је "луду" утакмицу у Новом Саду.

Коментари (4)

ercov

31.08.2020. 16:18

Covece, imamo 2:1 sa igracem manje a samo jedna izmena je napravljena !? Odbranu cini samo onaj novajlija dok ostali mogu slobodno da potraze drugi klub. Ne mozemo ni pola miuta da zadrzimo loptu u svom posedu sem iscedjenog Sadika a na klupi ti sedi decko koji ima najbolju tehniku na ovim prostorima !? Mislio sam da nam ovaj mladi golman ima bar nesto kvaliteta ali sam se i te kako prevario. I pored Suminog kretenizma smo mogli da odemo iz Novog Sada neporazeni ali kako kada ti tim u onim vaznim trenutcima vodi jedan Curcic !?

Stari Vujadin

31.08.2020. 18:46

Preturio sam 70-setu, vise 60 god. kako pratim Partizan, i u ovom periodu cini mi se da Partizan nikad nije imao losije rukovodjenje, od uprave kluba pa sve do ljdi koji vode struku nezna se ko je gori, treneri pojma nemaju da procene koji igrac slabo funkcionise na terenu, za 90 minuta samo jedna izmena, a igraci na terenu isplaznili jezik do pupka od umora, i onda mi se pitamo cime sluze ti rezervni igraci, par reci i o golmanu Popovicu, decko pojma ti nema, golman nije samo da dobro brani, vec treba da zna da komanduje odbranom da podvikuje na svoje igrace, jel on ima najbolje pregled ispred sebe, i odakle mu preti najveca opasnost,

Apsolutno

01.09.2020. 09:21

Nisi izvršio ni jednu izmenu pred kraj a vodiš 2:1, a neki igrači nisu mogli više da stoje na nogama. Zašto "ekspertu za odbranu" ? Zašto su igrači toliko nervozni ? Vitas bi možda trebao da pojača vaterpolo klub jer je dobar u plivanju, mada još nije pokazao kakao igra loptom rukom ali ne sumnjam da hoće u budućnosti! Ovo sa ovim golmanom je možda u redu kad se igra protiv pacera koji ne mogu da šutnu na gol, ali protiv Vojvodine, Čukaričkog, Spartaka, Voždovca TSC itd... će da bude veliki problem. Da li se rodio napadač kojeg Miletić može da zaustavi 1 na 1 ?