ПОБЕДИО И РАД: "Грађевинари" после преокрета савладали Напредак

29. 08. 2020. у 19:20

ВИШЕ нема екипе без бодова у Суперлиги Србије, пошто је Рад на свом терену савладао Напредак са 3:1 после преокрета у шестом колу.

ПОБЕДИО И РАД: Грађевинари после преокрета савладали Напредак

Ипак, није добро почело по "грађевинаре". Гости су повели у 25. минуту преко Стевића и вероватно тада су сви навијачи Рада помислили да је на помолу још један неуспех њихових љубимаца, али то се није десило.

Домаћин је успео да изједначи до одласка на одмор, када је Јовановић реализовао пенал.

У другом полувремену Рад је постигао још два гола. Прво је то урадио Новаковић у 50, а потом и Трнинић у 62. минуту.

Сада обе екипе имају по три бода и судећи по почетку сезоне очекује их борба за опстанак.