ПАРМА НАШЛА ТРЕНЕРА: Ливерани на клупи "млекаџија"
28. 08. 2020. у 22:47
ПАРМА има новог тренера. "Млекаџије" ће у наредној сезоне са клупе предводити Фабио Ливерани.
Повезане вести
БРЕСТ НАЈПОЖЕЉНИЈИ, СКАНДИНАВЦИ ОПАСНИ: Пет потенцијалних ривала Црвене звезде у трећем колу квалификација за ЛШ
ТИРАНА је у ретровизору, време је за окретање наредном противнику у квалификацијама за Лигу шампиона.
28. 08. 2020. у 06:36
ВЕК ОД ПОРАЗА У АНВЕРСУ: На данашњи дан, пре 100 година, Фудбалска репрезентација Југославије одиграла је први меч
НЕ каже се без разлога да је сваки почетак тежак.
28. 08. 2020. у 07:13
ТСЦ СЛАВИО У МОЛДАВИЈИ: Историјска прва победа у Европи
ФУДБАЛЕРИ ТСЦ-а остварили су прву победу у Европи, пошто су славили против Петрокуба у Молдавији са 0:2 у првом колу квалификација за Лигу Европе.
27. 08. 2020. у 21:53
ПАРТИЗАН У ДРУГОМ КОЛУ: Натхо пресудио РФС-у, црно-бели корак ближе Лиги Европе
ФУДБАЛЕРИ Партизана победили су РФС са 1:0 у првом колу квалификација за Лигу Европе у својој 300. утакмици на евро сцени.
27. 08. 2020. у 20:34 >> 22:48
ГОТОВО ЈЕ, МЕСИ НАПУШТА БАРСЕЛОНУ! Аргентински фудбалер и званично потврдио - крај једне блиставе ере у фудбалу
АРГЕНТИНСКИ фудбалер Лионел Меси ове вечери и званично је потврдио да после скоро 20 година напушта редове Барселоне
26. 08. 2020. у 22:34
Најновије из рубрике
ШТА ОВО БИ У КУПУ КРАЉА? Атлетико Мадрид разнео Барселону и приближио се финалу (ФОТО)
ШТА се ово догодило у првој утакмици полуфинала Купа краља између Атлетико Мадрида и Барселоне. "Јорганџије" су на "Ванда Метрополитану" разниели ривала са 4:0.
12. 02. 2026. у 23:06
"ДВЕ ФУДБАЛСКЕ ВЕЛЕСИЛЕ СУ У НАШОЈ ГРУПИ, АЛИ ЖЕЛИМО ДОБАР РЕЗУЛТАТ!" Бранко Радујко након што је Србија сазнала ривале у Лиги нација
Генерални секретар Фудбалског савеза Србије (ФСС) Бранко Радујко рекао је после жреба група за Лигу нација да су у групи са "орловима" две фудбалске велесиле, али да ће "орлови" дати све од себе да направе добар резултат.
12. 02. 2026. у 22:45
ОБРАДОВИЋ КРАТАК НАКОН ОЛИМПИЈАКОСА: Ситнице су нам недостајале, имали смо грешака!
ЦРВЕНА звезда је изгубила од Олимпијакоса са 92:86 у Евролиги, а тренер Саша Обрадовић изнео је утиске након утакмице у Пиреју.
12. 02. 2026. у 22:38
ПАУНОВИЋ ПОСЛЕ ЖРЕБА ЛИГЕ НАЦИЈА: Узбудљиви ривали, успех је што смо се задржали међу 16 најбољих у Европи
СЕЛЕКТОР фудбалера Србије Вељко Пауновић рекао је после жреба за Лигу нација, да ће екипа да расте у сваком од мечева које буде играла против Холандије, Грчке и Немачке.
12. 02. 2026. у 22:21
ПОРАЗ ЗВЕЗДЕ У ПИРЕЈУ! Олимпијакос на крилима Саше Везенкова савладао београдске црвено-беле
Кошаркаши Олимпијакоса победили су Црвену звезду са 92:86 у 28. колу Евролиге.
12. 02. 2026. у 22:17
Коментари (0)