ЗДЈЕЛАР ЗАДОВОЉАН ИСХОДОМ, АЛИ НЕ И УТАКМИЦОМ: Било је тешко, али победа је најбитнија

Бета

28. 08. 2020. у 11:09

ФУДБАЛЕР Партизана Саша Здјелар рекао је да прво полувреме против РФС било веома тешко, али да је најважније да су црно-бели прошли даље.

Фудбалери Партизана фото: Н. П.

Изабраници Саве Милошевића у првом колу квалификација за Лигу Европе победили летонског представника 1:0 голом Бибраса Натха са пенала.

- Прво полувреме је било доста тврдо и тешко. Имали смо лопту, покушавали да креирамо нешто кроз средину, било је тешко јер су они играли са пет играча на средини. Друго полувреме се отворило феноменално по нас, десио се пенал, постигли смо гол и онда је било доста лакше. Задовољан сам утакмицом. Идемо даље, то је за нас најбитније. Понављам, тешко је играти на једну утакмицу. Победа је најбитнија - рекао је Здјелар.

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00