ВИРУС КОРОНА ПОНОВО У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Челси, Шефилд, Вест Хем, Брајтон под присмотром

НЕКОЛИКО фудбалера Челсија заражено је вирусом корона и због тога се нису појавили на почетку припрема за нову сезону, преносе британски медији.

ВИРУС КОРОНА ПОНОВО У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Челси, Шефилд, Вест Хем, Брајтон под присмотром

Фото Независне новине

Медији у својим извештајима не наводе идентитет заражених играча, а такву инфиормацију лондонски клуб још није званично саопштио.

Дневни лист "Тајмс" објавио је да су регистровани позитивни налази на Ковид 19 и међу члановима Шефилда, Брајтона и Вест Хема.

Сваки играч позитиван на вирус корона мора, минимум, 10 дана да буде у самоизолацији, после чега мора да добије негативан тест како би могао да се врати у екипу и на тренинге.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне