МЕСИ НЕМОГУЋА МИСИЈА ЗА ПСЖ: Једини имају пара, али немају места
ПСЖ је, до сада, био спреман да доведе Лионела Месија или Кристијана Роналда.
фото: ЕПА
И пред сезону када је Аргентинац одлучан да напусти Барселону клубу из Париза најбољи фудбалер света се не уклапа у концепцију.
Француски медији су се утркивали претходних дана да сместе Месија у Тухелов тим, али то изгледа као немогућа мисија, сматрају шпански новинари. “Лекип” је у свом дигиталном издању истражио све могућности, а нарочито ту да је власник ПСЖ Насер Ал Келаифа једини можда који у доба вируса корона може да издвоји 700.000.000 евра за обештећење.
При том не ради се само о астрономској откупној клаузули, него и о Месијевој годишњој плати од 71 милион бруто.
На клупи су ове сезоне преседели Икарди и Кавани, јер су на терену били скупи и бољи Мбапе и Нејмар. Када би Меси дошао у Париз један од њих двојице морао би да се пресели међу резерве, а последице које би настале никоме нису потребне.
Иначе Бразилац и млади Франзуц заједно зарађују мање него сам Меси . Док Килијан има по сезони 21 милион бруто, Нејмар има 37.
Препоручујемо
АЛАБА ТЕШИ НЕЈМАРА, САИГРАЧИ ПАРЕДЕСА: Туга и сузе фудбалера ПСЖ преголеме (ВИДЕО)
24. 08. 2020. у 09:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СРБИЈА - МЕКСИКО: Орлови морају боље него против Зеленортских острва
СРБИЈА гостује Мексику коме ће ово бити последња припремна за предстојећи Мундијал.
04. 06. 2026. у 22:32
И ПОЛИЦАЈЦИ ЗАПАЊЕНИ: Невероватно шта су запленили
Понекад су и припадници полиције затечени оним што пронађу.
04. 06. 2026. у 16:24
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)