НЕРЕДИ У ПАРИЗУ ПОСЛЕ ФИНАЛА ЛШ: Страдала кола, излози...
БЕЗ обзира на то да ли ПСЖ губи или побеђује, изгредници после утакмица пустоше париске улице.
ФОТО: АП
Хапшења и ломљаве било је у ноћи после пораза у финалу против Бајерна, баш као што их је било и после победе у полуфиналу против Лајпцига.
Најразузданији део навијача изводио је родео моторима на Јелисејским пољима која су за ову прилику била претворена у пешачку зону, било је много ломљаве у кварту, страдали су излози бутика, било је и запаљених аутомобила, сломљених шофершајбни. Гореле су корпе за отпатке, изломљена су стајалишта аутобуса.
Штете није било само на "најлепшој авенији на свету", већ и око "Парка принчева" око ког су јуче стајали угљенисани скелети скутера. Мир се вратио нешто иза поноћи. На крају, биланс је 158 ухапшених, од којих је 151 остао у притвору, међу којима 49 малолетника.
Полицајци су их хватали на лицу места, док су излазили с пуним рукама из бутика.
Из страха да се нереди не понове у време повратка фудбалера ПСЖ у Париз, сви барови и ресторани око стадиона биће затворени до уторка.
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (1)