ЉУБИМАЦ ДЕЛИЈА ОПЕТ У СРБИЈИ: Луис Ибањез се враћа у Београд?

БИВШИ фудбалер Црвене звезде Луис Ибањез могао би да се врати у Београд, али не у црвено-бели табор.

ЉУБИМАЦ ДЕЛИЈА ОПЕТ У СРБИЈИ: Луис Ибањез се враћа у Београд?

ФОТО: АП

Како пише "Мондо" за услуге борбеног левог бека се интересују Вождовац и Чукарички.

Исти извор наводи да ће Аргентивац са хрватским пасошем најпре морати да раскине уговор са Зрињским, с обзиром на то да му је остало још годину дана уговора.

Ибањез је играо сјајно у Звезди. Био је један од најбољих играча шампионског тима црвено-белих у сезони 2015/2016. Потом је отишао у турски Транбзон у трансферу вредном 1.400.000 евра.

Овај 32-годишњак је поникао у Боки Јуниорс. Након тога је 2008. године потписао за загребачки Динамо за 650.000 евра. Касније је играо за Расинг, Ђер, Црвену звезду, Карабук и Зрињски.

Омалени леви бек је за клуб из Босне и Хервеговине уписао само девет наступа.

(Мондо)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"

ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.

03. 07. 2026. у 17:09

Коментари (0)

ШТА РАДИТИ АКО У ГРЧКОЈ ОСТАНЕТЕ БЕЗ ПАСОША? Ово је детаљан водич