КОРОНА НЕ ПОПУШТА: Торино у проблему - тандем заражен, трио на додатним проверама
ФУДБАЛСКИ клуб Торино саопштио је да су двојица играча заражени вирусом корона.
Фото: Depositphotos
Фудбалери Торина тестирани су уочи почетка припрема за нову сезону, а тада су откривена два позитивна теста.
- Kлуб је одмах обавестио управу такмичења, а двојица играча који засад немају симптоме, налазе се у изолацији, према протоколу - саопштио је Торино.
- Kао предострожност, у току су додатне провере још три играча који су претходних дана били у блиском контакту са зараженима и који у овом тренутку нису са екипом - наводи се у саопштењу Торина, пренели су италијански медији.
Препоручујемо
КОРОНА МУЧИ КАЉАРИ: Одложен почетак припрема због позитивних на Ковид-19
19. 08. 2020. у 19:21
ОХРАБРУЈУЋЕ ВЕСТИ ИЗ НИОНА: УЕФА планира навијаче на утакмици Суперкупа у Будимпешти
19. 08. 2020. у 17:33
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)