ИЗНЕНАЂЕЊЕ У ТБИЛИСИЈУ: Звезда сазнала ривала у другом колу квалификација за ЛШ

19. 08. 2020. у 21:27

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде ће у другом колу квалификација за Лигу шампиона гостовати у Тирани, истоименој екипи.

Шампион Албаније је можда помало неочекивано славио у Тбилисију против Динама са 2:0 и тако показао да није тим који би требало потценити.

У најбољем тренутнку је Тирана постигла први погодак. Играо се четврти минут надокнаде у првом полувремену када је Аргентинац Тораса погодио за вођство гостију.

Други гол је био део левог бека Исмајлгећија који је у 86. минуту поставио коначан резултат.

Постигао је Динамо гол у 78. минуту. Капанадзе је погодио за 1:1, али је судија зауставио игру и поништио гол због офсајда.

Нема дилеме да је Црвена звезда фаворит у Тирани, али игра се само једна утакмица која је на програму следећег уторка и све је могуће.