УРНЕБЕСНО: Почели су да славе гол, а онда их промашај Стерлинга оставио у неверици (ВИДЕО)
ФУДБАЛЕРИ Манчестер ситија ни ове сезоне неће имати прилику да се боре за највреднији трофеј у европском клупском фудбалу, пошто су у четвртфиналу Лиге шампиона поражени од Лиона 3:1.
Фото: Принтскрин
Иако многи кривца за пораз траже у голману Едерсону, који је могао и морао боље да интервенише код првог и трећег гола француског клуба, преломни детаљ утакмице одиграо се у 86. минуту, при вођству Лиона 2:1.
Наиме, Рахим Стерлинг је био у ситуацији из које је било много теже промашити него постићи гол, а нападач Ситија је успео ово прво. Сјајним проигравањем, Жезус је спојио са голом саиграча, који је са четири метра успео да пребаци лопту преко празне мреже.
Нема дилеме да су сви који су гледали утакмицу остали у неверици и имали реакције сличне онима које су, као стручни консултанти, исказали некадашњи фудбалери Џејми Карагер и Мика Ричардс.
Препоручујемо
НЕМА СРЕЋЕ ЗА СИТИ И ГВАРДИОЛУ: "Грађани" сурово кажњени за нестваран промашај Стерлинга, Лион је у полуфиналу Лиге шампиона
15. 08. 2020. у 20:30 >> 23:07
ПОНИЖЕН У ИСТОРИЈУ: Тренер Барселоне добио оцену коју угледни "Лекип" никада није дао
15. 08. 2020. у 17:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за петак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
24. 07. 2026. у 06:30
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
Србин аутом "прегазио" Дунав и стигао до Хрватске "илегално" - кад моћна река пресуши (ФОТО)
ПОСЕБНУ пажњу привукао је возач аутомобила са српским регистарским ознакама, који је преко готово исушеног дела корита стигао до Вуковарске аде.
24. 07. 2026. у 20:35 >> 20:36
Коментари (0)