НИЈЕ МОГАО ДА СЕ СУЗДРЖИ: Сузе Данија Пареха на опроштају од Валенсије
БИВШИ фудбалер Валенсије Дани Парехо расплакао се током опроштоја од клуба са "Местаље".
Фото: EPA-EFE/PEPE TORRES
Овај 31-годишњак је 2011. године стигао међу "слепе мишеве" и за то време је одиграо 282 утакмице и постигао је 54 гола. У Валенсији је провео девет година. Сада је време за ови степеник у каријери.
Парехо је потписао за Виљареал, а екипа са "Местаље" му није лично већ преко његовог агента објавила да није више члан клуба. То је Шпанца расплакало током опроштајне поруке.
- Хтео сам да завршим каријеру у Валенсији, али ми нису дозволили. Увек сам говорио да у Валенсији имам две куће, једну у којој живим и другу у којој играм. Сада сам остао без једног дома. Покушао сам свом сину да објасним да више нећу играти за Валенсију, а он ме је упитао због чега пошто много воли тај клуб. Питао ме је: 'Тата, па ти одувек играш за Валенсију, због чега идеш?'. Објаснио сам му да у фудбалу некада тако функционишу ствари - рекао је Парехо.
Дани Парехо ће бити огромно појачање за Виљареал у наредној сезони.
Препоручујемо
ЗВЕЗДА СЕ ОПРОСТИЛА ОД СВОЈЕ ЛЕГЕНДЕ: Одржана комеморација Владици Поповићу
13. 08. 2020. у 11:44
НЕОБИЧНО ТРАНСФЕР ЛЕТО У САРАЈЕВУ: Дарко Лазић отишао, стиже Ацо Пејовић
13. 08. 2020. у 10:59
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (1)