МРКЕЛА ПОЗИВА НА ОПРЕЗ: Сетите се како је Селтик прошао пре неколико година против шампиона Гибралтара

СПОРТСКИ директор Црвене звезде Митар Мркела рекао је данас фудбалери тог клуба морају да буду опрезни против екипе Европа.

МРКЕЛА ПОЗИВА НА ОПРЕЗ: Сетите се како је Селтик прошао пре неколико година против шампиона Гибралтара

Митар Мркела фото: М.В.

- Задовољан сам жребом. Још јуче, када се листа потенцијалних ривала свела на три екипе, било нам је јасно да је могло бити теже. Екипа Европе је шампион своје земље и свакако морамо бити опрезни. Добро је да не морамо на далек пут и да ћемо ми бити домаћини. Наравно, идемо корак по корак. Сетите се како је Селтик прошао пре неколико година против шампиона Гибралтара, а намучила се и Легија претходне сезоне", рекао је Мркела за сајт клуба.

Звезда ће играти као домаћин против клуба из Гибралтара у првом колу квалификација за Лигу шампиона.

Утакмице првог кола играће се 18. и 19. августа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НЕ, НЕ, САМО ТО НЕ! Црвена звезда сазнала ужасне вести пред први меч у квалификацијама за Лигу шампиона

НЕ, НЕ, САМО ТО НЕ! Црвена звезда сазнала ужасне вести пред први меч у квалификацијама за Лигу шампиона

Како је после меча Црвена звезда - Мачва наговестио Дејан Станковић, сада са сигурношћу можемо рећи - Раде Крунић не игра први меч за Звезду у квалификацијама за Лигу шампиона.

19. 07. 2026. у 12:22

Коментари (1)

ФИНАЛЕ ЗА ИСТОРИЈУ: Шпанија и Аргентина у борби за титулу првака света