СУПЕРЛИГА: ТСЦ убедљив на Бањици, Јаворова три комада против Напретка

Бета

05. 08. 2020. у 21:35

ФУДБАЛЕРИ ТСЦ-а победили су у гостима екипу Рада са 3:1, у утакмици трећег кола Супер лиге Србије.

ТСЦ је повео већ у првом минуту голом Ђуре Зеца, шест минута касније изједначио је Саша Јовановић, да би ново вођство гостујућем тиму донео Владимир Силађи у 20. минуту.

Екипа ТСЦ-а је минут касније остала са играчем мање на терену пошто је Бојан Балаж добио црвени картон, али је голом Ненада Лукића у 75. минуту ТСЦ потврдио победу и стигао до првог тријумфа у новој сезони.

Истим резултатом славио је и Спартак на гостовању Бачкој. Сва три гола за другу победу суботичког тима постигао је Лазар Туфегџић, док је стрелац јединог поготка за Бачку био Никола Жакула.

Фудбалери Јавора победили су на свом терену Напредак са 3:0, головима Луке Луковића, Недељка Пишчевића и Владимира Оташевића.

Металац је преокретом на свом терену славио против Мачве са 2:1, Младост је у Сурдулици победила Радник са 3:2 головима у Обијоре Одите и Ђорђа Бабића у 91. и 94. минуту, док је Пролетер у гостима био бољи од Златибора са 2:0.

Црвена звезда је на свом стадиону била сигурна против Радничког из Ниша (3:0), док је раније данас Нови Пазар победио Партизан (3:2), а Вождовац Инђију (1:0).