КО ЋЕ ИГРАТИ ЗА ПСЖ: Без четворице на Аталанту?
ВЕЛИКИ проблеми за француског шампиона.
Фото: Танјуг/AP Photo/Francois Mori
Пари Сен Жермен освојио је и Лига куп Француске у суботу после бољег извођења пенала против Лиона (5:4, 0:0), али су се на том мечу повредила чак тројица играча, па је њихово учешће у четвртфиналу Лиге шампиона против Аталанте (12. август) доведено у питање.
Поред Килијана Мбапеа, кога је пре недељу дана капитен Сент Етјена Перан повредио, тренеру "светаца" Томасу Тухелу главобоље задају повреде Маура Икардија, Левина Курзаве и Тијага Силве.
Препоручујемо
ПРОБЛЕМИ ПРЕД ЗАВРШНИЦУ ЛИГЕ ШАМПИОНА: ПСЖ без Мбапеа, Аталанти под знаком питања Иличић
29. 07. 2020. у 14:23
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)