ОТКРИВЕНО ШТА СЕ ДЕСИЛО СА ИЛИЧИЋЕМ: Не размишља о фудбалу, вратио се у Словенију и дефинитивно неће играти Лигу шампиона
ВЕЋ у петак се појавила информација да је словеначки фудбалер Јосип Иличић напустио камп Аталанте и да неће наступити у Лиги шампиона, а сада је Скај пренео нове детаље.
Фото АП
Откако се фудбал у Италији наставио Иличић је одиграо пет утакмица и није ни личио на оног играча који је до паузе дао 21 погодак у свим такмичењима.
Пропустио је последњих шест мечева у Серији А, а сада је и познато због чега.
Скај пише да се Иличић враћа у Словенију како би био са својом породицом и да у клубу мисле да је боље да буде тамо јер му мисли нису на фудбалу тренутно.
Делује да постоји проблем који нема никакве везе са фудбалом, а подсетимо Илилић је признао да се пре две године размишљао да прекине каријеру због мистериозне болести.
Оно што је сигурно Јосип неће моћи да помогне Аталанти у четвртини финала Лиге шампиона.
Препоручујемо
ПРОБЛЕМИ ПРЕД ЗАВРШНИЦУ ЛИГЕ ШАМПИОНА: ПСЖ без Мбапеа, Аталанти под знаком питања Иличић
29. 07. 2020. у 14:23
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)