ЛИВЕРПУЛ НА ПОТЕЗУ: Бајерн потврдио да Алкантара жели да оде из Минхена

31. 07. 2020. у 12:45

ПРЕДСЕДНИК Бајерна из Минхена Карл-Хајнц Румениге потврдио је данас да Тијаго Алкантара жели да напусти тај фудбалски клуб и да би договор могао да буде постигнут овог лета.

ЛИВЕРПУЛ НА ПОТЕЗУ: Бајерн потврдио да Алкантара жели да оде из Минхена

Фото: EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS

Алкантара улази у последњу годину свог уговора са Бајерном, а по наводима медија за њега је заинтересован Ливерпул, али и други европски клубови.

Он је рекао управи немачког шампиона да не жели да продужи уговор, а медији пишу да спортски директор Хасан Салихамиџић није успео да убеди некадашњег фудбалера Барселоне да остане у Немачкој.

- Разговори које је Хасан имао с њим су увек били врло продуктивни и у једном тренутку се заправо чинило да ће бити постигнут договор. Али, тада је Тијаго обавестио Хасана да жели да проба нешто ново и то је то - рекао је Румениге за "Скај Спорт".

- То ћемо морати да прихватимо. Имамо уговор с њим који важи још годину дана и ако се он договори са неким клубом, тај клуб ће морати да плати одређени износ. Не желим јавно да говорим коју суму имамо на уму, али у Бајерну неће бити летњих снижења - додао је он.

Румениге је истакао да није љут на Шпанца и да мисли да је одличан фудбалер и добар човек.

- Не треба заборавити да има 29 година и ако жели да проба нешто ново, то мора да уради сада - рекао је Румениге.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на Сент Џејмсис парку би требао да обилује великим бројем погодака

ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака

"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.

10. 03. 2026. у 07:10

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

МАЊА ПОТРОШЊА, ВЕЋА СТАБИЛНОСТ: Енергетска ефикасност у служби јавног здравља