ПРВИ ФИНАЛИСТИ: Брентфорд срушио Свонси, чекају победника дуела Фулама и Кардифа

Бета

29. 07. 2020. у 23:25

ФУДБЛЕРИ Брентфорда пласирали су се вечерас у финале плеј-офа Чемпионшипа, пошто су у реванш утакмици полуфинала на свом терену победили Свонси са 3:1.

Илустрација спорт Фото Dephositos

Брентфорд је прошао даље укупним резултатом 3:2, пошто је у првој утакмици Свонси победио са 1:0.

Домаћи су повели у 11. минуту голом Олија Воткинса, а предност је удвостручио Емилијано Марконтес. Трећи погодак постигао је Брајан Мбеумо у 46. минуту, а једини стрелац у екипи Свонсија био је Ријан Брустер у 78. минуту.

Брентфорд је вечерас последњи пут играо на свом Грифин Парку, који је био дом клуба још од 1904. године.

У финалу за пласман у Премијер лигу Брентфорд ће 4. августа на Вемблију играти против победника сутрашњег дуела Фулама и Кардифа.

У првој утакмици Фулам је победио са 2:0.

РЕШИЛА ДА ПРОГОВОРИ! Због ње је химна Русије интонирана у Београду, па одједном прекинута - ево шта шампионка Европе сад каже о томе (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

08. 05. 2024. у 16:41