ЗВЕЗДА СПРЕМНА ЗА СТАРТ СЕЗОНЕ: Гол и мајсторска асистенција Спиридоновића, Радуловић "дотукао" Борац

З. Ћоровић

28. 07. 2020. у 20:50

МНОГО се прича и очекује од повратника Катаија и Канге, а највише до сада је показао Срђан Спиридоновић. Момак из Беча, који је дошао као прво летње појачање, дао је највећи допринос Звездој глаткој победи у генералци против Борца из Бањалуке на „Маракани“ – 3:0 (1:0).

ЗВЕЗДА СПРЕМНА ЗА СТАРТ СЕЗОНЕ: Гол и мајсторска асистенција Спиридоновића, Радуловић дотукао Борац

Спиридоновић је у 15. минуту прецизним ударцем завршио брзу и течну акцију после одличног проигравања Иванића, у 54. се истакао мајсторском асистенцијом коју је искористио Николић за 2:0.

Био је Спиди стрелац и на прошлом мечу са Напретком па се добрим играма наметнуо као најпријатније изненађење припрема.  Тријумф против Борца зачинио је млади Радуловић лепим лобом у финишу меча.

- Највише сам задовољан што се нико није повредио, у све ове пријатељске утакмице смо улазили после великог рада. Могу да будем презадовољан како су одрађене припреме. Велики сам оптимиста – рекао је после утакмице Дејан Станковић, тренер црвено-белих.

Од играча који имају пробелма са повредама,  само је Гаврић заиграо у другом полувремену.

У суботу (19.30) Црвена звезда је домаћин Новом Пазару у првом колу Суперлиге.

Ц. ЗВЕЗДА: Борјан - Гајић, Панков, Ераковић, Родић – Саного (од 59. Јовичић), Николић - Иванић, Спиридоновић, Катаи (од 46. Вулић), Томане. Од 70. минута: Гобељић, Дегенек, Бабић, Хајдин, Јованчић, Вукановић, Гаврић, Радуловић, Крстовић.