МИЛОШЕВИЋ “ПЕЦНУО” ШАМПИОНА: Више смо имали проблема са Напретком него са Звездом

26. 07. 2020. у 20:24

ФУДБАЛЕРИ Партизана су на свом терену играли "генералку" пред почетак сезоне, а противник је био екипа Пролетера из Новог Сада - 4:0.

ФК Партизан

Тренер црно-белих Саво Милошевић је после утакмице рекао да је делимично задовољан издањем својих изабраника.

- Морали смо да видимо шта смо имали у припремама, зато смо имали већи такмичарски приступ. Не могу да будем задовољан почетком, али је после било знатно боље - започео је Милошевић и потом прокоментарисао чињеницу да је на голу био Александар Поповић, а не стандардни Владимир Стојковић.

Стојке је пропустио доста тренинга, одговарало нам је да Поповић данас брани јер ће у неким утакмицама он сигурно бити на голу због нових правила и бонус играча, јер морају да у стартних 11 буду бар два играча млађа од 21 годину - јасан је био Саво.

Црно-бели у првом колу Суперлиге гостује Напретку у Крушевцу, утакмица се игра првог августа од 17 и 30 сати, а стратег клуба из Хумске је свог наредног противника упоредио са Црвеном звездом и упоредио колико им је ко проблема правио у претходној сезони.

- Напредак нам је од када сам ја на клупи задао највише проблема, више него Звезда. Ипак, ако будемо озбиљно приступили утакмици нема сумње да ће и резултат бити добар - закључио је Милошевић.

Партизан је, подсетимо, до сада већ одиграо три припремне утакмице. Најпре су савладали Трепчу са 2:0, затим је уследио реми са Лучанима (2:2), као и победа против Златибора (2:1).

ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН ШОКИРАО СВЕТ: Видео санкције Русима, па урадио ово

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а предстојеће Олимпијске игре - Париз 2024, посебно су занимљиве ових дана, због "руске ситуације".

24. 04. 2024. у 15:44