СЕРИЈА А: Лукаку и Санчез вратили Интер на друго место

Бета

25. 07. 2020. у 22:08

ФУДБАЛЕРИ Интера победили су вечерас на гостујућем терену Ђенову са 3:0, у утакмици 36. кола Серије А и преузели друго место на табели.

Фудбалери Интера победили су вечерас на гостујућем терену Ђенову са 3:0, у утакмици 36. кола Серије А и преузели друго место на табели.

Интер повео у 34. минуту голом Ромелуа Лукакуа, а други гол постигао је Алексис Санчез у 83. минуту. Коначан резултат поставио је Лукаку, својим другим голом на утакмици, у трећем минуту надокнаде времена.

Лукаку је сада трећи на листи стрелаца са 23 гола у Серији А. Први је Ћиро Имобиле из Лација са 31 голом, а иза је фудбалер Јувентуса Кристијано Роналдо са 30 голова.

Интер је вечерас постао прва екипа која је одиграла 3.000 утакмица у Серији А.

После 22. победе у лиги Интер се попео на друго место на табели са 76 бодова, четири мање од водећег Јувентуса, али и утакмицом више. Аталанта је трећа са 75 бодова, док четвртопласирани Лацио има 72 бода. Све четири екипе пласирале су се у Лигу шампиона.

Ђенова је претрпела 18. пораз, заузима 17. место на табели и прва је изнад зоне испадања са 36 бодова, четири више и утакмицом више од Лећеа, који је први испод црте.

Раније данас је Парма на гостовању савладала Брешу (1:2)

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17