ЗВЕЗДА СЛАВИЛА НА “МАРАКАНИ”: Два мата за четири минута - Иванић и Спиридоновић затресли мрежу

З. Ћоровић

25. 07. 2020. у 21:10

ОДЛИЧНО прво полувреме подсетило је да шампион уме брзо и ефектно да напада и постиже голове.

За четири минута, од 20. до 24, Црвена звезда је два пута матирала одбрану Напретка што је било довољна да тријумфује у пријатељском мечу на „Маракани“ – 2:1 (2:0).

Тренер Црвено-белих Дејан Станковић може да буде задовољан бројним течним акцијама екипе у првом делу, после којих су падали и голови. У 20. минуту Катаи је је лепо избацио Томанеа, па је Португалац проиграо Иванића за 1:0. Недуго затим је Родић био асистент а новајлија Спиридоновић стрелац првог поготка у Звездином дресу – 2:0. Крушевљани су погодили пречку у 28. из шута главом Оумаруа, а у 81. Шарац је погодио за коначних 2:1.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан, Гајић, Панков, Милуновић (од 39. Дегенек), Родић, Саного (од 39. Јовичић), Николић, Иванић, Катаи, Спиридоновић, Томане. Друго полувреме: Гобељић, Ераковић, Бабић, Јованчић, Вулић, Радуловић, Вукановић, Крстовић.

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00