ИВАНИШЕВИЋЕВА ПОРУКА БИЛИЋУ: Тениска легенда прославила улазак ВБА у Премијер лигу (ВИДЕО)
ГОРАН Иванишевић, некадашњи тенисер, а сада тренер Новака Ђоковића, навијао је за Вест Бромвич Албион у утакмици која је одлучивала о екипи која ће играти у Премијер лиги наредне сезоне.
Фото: П. Милошевић
Хрват је подржао свог земљака Славена Билића, шефа стручног штаба енглеске екипе.
Иванишевић је уочи утакмице снимио мотивациони видео и послао поруке Билићу и његовим пуленима.
“Враћамо се где припадамо, данас је наш дан! Идемо, Славене и играчи!”, поручио је Иванишевић.
Он се још раније декларисао као навијач ВБА.
“Подсећају ме на мене. Сви их увек отписују, а они се увек враћају”, истакао је тада Иванишевић.
Фудбалери ВБА су одиграли нерешено (2:2) са Квинс Парк Ренџерсом, али су ипак успели да остану другопласирани и да обезбеде директан пут у Премијер лигу.
Препоручујемо
ШОУ НА “ЕНФИЛДУ”: Осам голова, Ливерпулова победа против Челсија и емотивно подизање шампионског пехара(ВИДЕО)
22. 07. 2020. у 23:13 >> 00:14
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)