ВОТФОРД ТРАЖИ ТРЕНЕРА: Јокановић једна од опција
СЛАВИША Јокановић (51) налази се на листи жеља Вотфорда за новог тренера после смене Најџела Пирсона, објавили су енглески медији.
Фото: EPA-EFE/PETER POWELL
"Стршљенови" су се очигледно покајали што 2015. нису продужили уговор са српским стручњаком, који их је увео у Премијер лигу, па мисле да би можда сада могли да исправе грешку.
Међутим, ова опција и није тако реална, будући да Јокановић има посао у катарском клубу Ал Гарафа. Такође, као фаворит за место менаџера Вотфорда по кладионицама је Француз Клод Пуел, стратег Сент Етјена, који је на Острву радио у Саутемптону и Лестеру.
Јокановић тренутно ради у осмом клубу у тренерској каријери. Почео је са Партизаном на чијој клупи је седео од 2007. до 2009. године. Затим је од 2012. до 2013. био шеф струке у тајландском Муангтонгу, 2014. је водио Левски, 2014. Еркулес, а од 2014. до 2015. енглески Вотфорд којег је увео у Премијерлигу Енглеске.Целу 2015. годину је радио у Макабију из Теал Авива, а затим пуне три године у Фуламу. Од прошле године је тренер Ал Гарафе.
Британски медији последњих дана спекулишу да ће наш стручњак можда и да се врати на Острво, али је питање колико су у Вотфорду спремни да "победе" своју сујету и исправе грешке из прошлости.
Препоручујемо
НИШТА ОД ПРОСЛАВЕ: Ливерпул апеловао на навијаче да се не окупљају испред Енфилда
20. 07. 2020. у 22:34
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"
У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.
27. 03. 2026. у 07:00
СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!
Најновије вести из света спорта, тачније фудбала, везане су за ФК Црвена звезда, али је и цела Србија, па и цело правосавље погођено одлуком европске куће фудбала, УЕФА.
27. 03. 2026. у 15:15
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)