ИНЗАГИ НЕ ПРИХВАТА КРИТИКЕ: После 13 година смо се вратили у Лигу шампиона

ТРЕНЕР Лација Симоне Инзаги (44) је после пораза од Јувентуса (1:2) поручио да нико не би требало да критикује играче.

ИНЗАГИ НЕ ПРИХВАТА КРИТИКЕ: После 13 година смо се вратили у Лигу шампиона

Фото: Танјуг/Marco Alpozzi/LaPresse via AP

И поред тога што су изгубили све шансе да се боре за титулу.

- Није моменат за такве ствари. Најбитније је да смо се после 13 година вратили у Лигу шампиона - рекао је Инзаги.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?