МЕНАЏЕР: Бејл не одлази из Реал Мадрида
ФУДБАЛЕР Реал Мадрида Гарет Бејл неће овог лета напустити клуб упркос тренутном статусу, рекао је данас његов менаџер Џонатан Барнет.
Фото: АП
Бејл нема велику минутажу код тренера Зинедина Зидана и ове сезоне је углавном био на клупи. Иако су бројни клубови заинтересовани за 31-годишњег Велшанина, његов менаџер рекао је да ће фудбалер остати на "Сантјаго Бернабеу".
"Гарет је добро. Остало му је још две године уговора. Воли живот у Мадриду и он не иде нигде. И даље је добар као и остали играчи у екипи. Све је до Зинедина Зидана. Наравно да је било интересовања, али тешко да неки светски клуб може да га приушти. Велики је губитак што није у тиму овог тренутка, али он неће отићи", рекао је Барнет за Би-Би-Си (ББЦ).
Бејл је освојио четири титуле у Лиги шампиона са Реалом, али се последњих месеци стално спекулише о његовом одласку, пре свега због лошег односа са тренером.
Зидан је рекао да је "техничка одлука" то што Бејл није био у екипи у јучерашњој утакмици против Леганеса, последњој у првенству.
Један од разлога што је Зидан 2018. године отишао из Реала је неслагање са председником клуба Флорентином Пересом који је желео да Бејл остане, а тренер је захтевао да Вешанин оде.
Зидан је отишао из клуба, али се годину дана касније вратио, а један од његових захтева био је да се Бејл прода.
Прошлог лета Зидан је рекао да би "за све било најбоље" да Бејл оде, договорен је трансфер у кинески Ђангсу Сунинг, али је у последњем тренутку посао пропао.
Барнет је тада рекао да се Зидан срамно понашао, али је сада причао помирљивим тоном.
"Гарет не жели да наџиви Зинедина Зидана у Реалу. Господин Зидан је био врло успешан. Нема мржње. Господин Зидан једноставно не жели да Бејл игра. Гарет тренира сваког дана и добро тренира", навео је менаџер.
Бејл је најплаћенији фудбалер Реала, пошто има недељну плату од 600.000 фунти. То је највећа препрека клубовима који желе да га доведу.
Уколико Бејл остане до краја уговора, Реал ће на његову плату потрошити више од 35 милиона фунти.
Бејл је недавно рекао да му играње за репрезентацију Велса много више значи од играња за Реал. Наредна сезона биће значајна за репрезентативни фудбал, пошто је Европско првенство померено за годину дана, на следеће лето.
"Он жели да игра за Велс на Европском првенству. Он увек жели добро да игра за Велс. Гарет је један од најбољих фудбалера света. Најбољи светски фудбалери не иду на позајмице", навео је Барнет.
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)