ГОЛЕАДА У ДЕРБИЈУ: Четири гола и подела бодова у дуелу Роме и Интера

Бета

20. 07. 2020. у 00:08

ФУДБАЛЕРИ Роме и Интера одиграли су вечерас у Риму нерешено 2:2, у утакмици 34. кола Серије А.

Интер је повео у 15. минуту голом Стефана де Вреја, а изједначио је Леонардо Спинацола у првом минуту надокнаде времена првог полувремена.

Рома је повела у 57. минуту голом Хенриха Мхитарјана, а бод гостујућем тиму обезбедио је Ромелу Лукаку поготком из пенала у 88. минуту.

Интер је други на табели са 72 бода, пет бодова мање и утакмицом више од првопласираног Јувентуса. Милански клуб има бод више од трећепласиране Аталанте и три бода више од четвртопласираног Лација, који има утакмицу мање.

Рома је пета на табели са 58 бодова, два бода више од Наполија и Милана који су шести односно седми.

Раније данас Сампдорија је победила Парму са 3:2, Фиорентина је победила Торино са 2:0, а Ђенова је освојила важне бодове у борби за опстанак победом против Лећеа 2:1.

Наполи је победио Удинезе са 2:1, а истим резултатом Бреша је победила Спал који је испао из лиге.