РЕЗЕРВИСТИ ЗА БРИГУ: Партизан прокоцкао два гола предности, Младост стигла до ремија

Н. Иљукић

18. 07. 2020. у 19:45

ФУДБАЛЕРИ Партизана ремизирали су данас у пријатељској утакмици против Младости из Лучана 2:2 (2:0).

Меч је игран по лошем и кишовитом времену на грешком стадиону у Ужицу, а тренер црно-белих Саво Милошевић фе сигурно имати разлога за бригу због учинка резервиста који су наступили у другом полувремену.

Био је Партизан конкретан и убојит у првом полувремену , Младост се грчевито бранила али је видела две лопте у својој мрежи. Александар Лутовац је био стартер за Београђане на позицији десног бека и то је очигледно био велики мотив за њега, док су Садик, Асано и Натхо завршавали велики посао у нападу.

Ипак, у другом полувремену разгоропадио се тим из Лучана, стигао до изједначења, а Партизан је само још једном успео да погоди пречку.

ПАРТИЗАН - МЛАДОСТ 2:2 (2:0)

Градски стадион у Ужицу. Стрелци: Садик у 19. и Натхо у 42. минуту (из једанаестерца), а Крајишник у 58. и Бабићу 72. минуту за Младост.
ПАРТИЗАН Поповић, Лутовац, Остојић, Витас, Урошевић -Здјелар, Шћекић -Чолић, Натхо, Асано - Садик. Играли су још: Сисе, Смиљанић, Вујачић, Брезанчић, Л. Павловић, Јовић, Ивановић, Арамбашић, Штулић.
МЛАДОСТ: Самчевић, Милошевић, Сатара, Мићевић, Цветковић, Крајишник, Јешић, Баха, Бабић, Јовановић, Радивојевић.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17