ПРИМЕРА: Реал преживео Гранаду и дошао на корак од титуле

Бета

14. 07. 2020. у 00:20

ФУДБАЛЕРИ Реал Мадрида победили су вечерас у гостима Гранаду са 2:1, у утакмици 36. кола Примере и тако направили још један корак ка освајању титуле.

Фото АП

Реал је, два кола пре краја шампионата, први на табели са 83 бода, односно има четири више од Барселоне и ако слави у наредном колу освојиће титулу првака. Гранада је на десетом месту са 50 освојених бодова.

Головима Ферлана Мендија у дестом и Карима Бенземе у 16. минуту, Реал је стигао до два гола предности, а коначан резултат поставио је Дарвин Мачис у 50. минуту.

Реал у наредном колу дочекује Виљареал, а Гранада гостује Мајорки.