ТОТЕНХЕМ СЛАВИО У ДЕРБИЈУ ЛОНДОНА: Арсенал од сјаја до очаја, јунак Алдервејрелд

Бета

12. 07. 2020. у 20:00

ФУДБАЛЕРИ Тотенхема победили су данас на свом терену у лондонском дербију Арсенал са 2:1, у утакмици 35. кола Премијер лиге.

Арсенал је повео у 16. минуту лепим голом Александра Лаказета са 20-ак метара. Три минута касније, после неспоразума међу одбрамбеним играчима домаћих Сеада Колашинца и Давида Луиза, изједначио је Сон Хјунг Мин.

Победу Тотенхему донео је Тоби Алдервејрелд голом у 81. минуту.

Обе екипе се боре за пласман у Лигу Европа. Тотенхем је остварио 14. победу и заузима осмо место на табели са 52 бода, два мање од Шефилд јунајтеда на седмом месту које води у квалификације.

Арсенал на деветом месту има 50 бодова, колико има и десетопласирани Барнли.

Фудбалери Вулверхемптона победили су данас на свом терену Евертон са 3:0 и попели се на шесто место на табели.

Вулверхемптон је повео у другом минуту надокнаде првог полувремена голом Раула Хименеса из пенала, а предност је удвостручио Леон Дендонкер поготком у 46. минуту. Коначан резултат поставио је Диого Жота голом у 74. минуту.

Вулверхемптон је прекинуо низ од два пораза, а после 14. победе попео се на шесто место на табели са 55 бодова, три бода мање али и утакмицом више од петопласираног Манчестер јунајтеда. Седмопласирани Шефилд јунајтед има 54 бода.

Евертон је у последње три утакмице без победе, после 14. пораза заузима 11. место на табели са 45 бодова.

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01

БОРИША СИМАНИЋ ШОКИРАО СВЕ! Ево шта је изјавио репрезентативац који је изгубио бубрег играјући за Србију (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је изгубила финале Светског првенства од Немачке, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватну сцену ове среде.

28. 03. 2024. у 21:39