ВЕСТ ХЕМ ПОСЛАО НОРИЧ У ЧЕМПИОНШИП

Бета

11. 07. 2020. у 16:05

Фудбалери Вест Хема победили су данас у гостима екипу Норича 4:0, у утакмици 35. кола Премијер лиге и тако тај клуб и дефинитивно послали у Чемпионшип.

Архива Новости

Меч је обележио Мајкл Антонио који је постигао сва четири поготка за победнички тим - у 11, 45, 54. и 74. минуту.

Антонио је први играч Вест Хема који је на једној лигашкој утакмици дао четири гола још од Дејвида Kроса којем је то пошло за руком у мечу против Тотенхема 1981. године.

Вест Хем је уписао девету победу у шампионату и налази се на 16. месту на табели са 34 бода, односно шест бодова више од Борнмута, а седам од Астон Виле који су у зони испадања.

На другој страни, Норич се овим поразом опростио од Премијер лиге пошто је последњи на табели са само 21 освојеним бодом.

Исти број бодова као Вест Хем, 34, после има и Вотфорд који је данас на свом терену славио против Њукасла са 2:1.

Вотфорд је на 17. позицији на табели, док је Њукасл са 43 бода на 13. месту.
Њукасл је повео голом Двајта Гејла у 23. минуту, али је Вотфорд преокренуо резултат у другом полувремену головима Троја Динија са пенала, у 52. и 82. минуту.