ЗВЕЗДА КРЕЋЕ НА ПРИПРЕМЕ: Станковић о промени плана и циљевима у Лиги шампиона
Фудбалери Црвене звезде су се окупили на стадиону "Рајко Митић", а тренер Дејан Станковић је пред старт припрема за нову сезону изнео очекивања на ТВ Звезда.
Дејан Станковић фото: ФК Црвена звезда
- Лепо је поново бити на Маракани, једва сам чекао. Имали смо леп одмор, играчи су ишчистили главу и дошли су орни и спремни да уђемо у припреме од којих доста зависи. Знамо циљеве, пред нама је већ првог августа почетак првенства, а онда чекамо исходе у Лиги шампиона. Прогнозе не могу да дајем, тек треба да кренемо с радом, по природи сам реалиста, али и велики оптимиста - рекао је Дејан Станковић:
Тренер Црвене звезде је објаснио зашто се "касни" са почетком припрема:
- Жртвовали смо пар дана припрема како би добили пар дана одмора. Они су прави професионалци и радили су последњих седам дана. Припреме ће бити јаке, као што су биле и прошле године.
Станковић истиче да је дошло до промене плана у вези припрема и да екипа неће ићи у Врњачку Бању, већ ће свих шеснаест дана бити на Дивчибарима.
- Нећемо ићи у Врњачку Бању, на Дивчибарима ћемо бити све време. Од 11. до 27. ћемо бити на Дивчибарима. Драго ми је што остајем у Србији, 28. ћемо играти припремну утакмицу на "Маракани".
Станковић је навијачима поручио да буду уз Црвену звезду, да без њих нема ништа и наравно да носе маске.
Препоручујемо
НОВИ СЛУЧАЈЕВИ ВИРУСА КОРОНА У ЗВЕЗДИ: Четворица заражени, међу њима и летошње појачање
10. 07. 2020. у 22:32
ИНТЕР БЕЖИ, А ОНИ СЕ БОРЕ: Наполи и Милан јуре заостатак за водећим "нероазурима"
САМО бод раздваја Наполи и Милан пред њихов обрачун овог понедељка на "Дијего Армандо Марадони". Оба тима још гаје наду за Скудето, али пораз би им готово сигурно затворио врата титуле, поготово након синоћег тријумфа Интера над Ромом.
06. 04. 2026. у 09:30
ЦЕЛА БОСНА У ШОКУ! Ево шта је урадио Јусуф Нуркић кад је чуо да је са супругом погинуо српски свештеник Ненад Митрић, а троје деце повређено
Српска православна црква остала је затечена када су се појавиле вести да је њен свештеник Ненад Митрић, са супругом Недељком, погинуо у тешкој саобраћајној несрећи, а да је том прилиом повређено њихово троје врло младе деце. Та вест је стигла и до НБА лиге, до тамошњег аса Босне и Херцеговине, Јусуфа Нуркића.
04. 04. 2026. у 18:06
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (1)